Teknoloji Haberleri

Selçuksports Kapandı mı? – Selçuksports Nedir?

İllegal yayın yapan ve içerisinde binlerce yayın programı olan Selçuksports Süper lig, Avrupa müsabakaları, basketbol ligi, kupa maçları ve daha birçok müsabaka farklı platformlarda yayınlanıyor. Örneğin, Süper Lig müsabakaları Beinsports’ta yayınlanırken, Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi maçları Exxen platformunda yayınlanıyor.

Müsabakaların farklı platformlarda yayınlanması ve aylık ücretleri de oldukça fazla olması gerekçesiyle bireyler yasal olmayan site ve uygulamalara yöneliyor. Yasal olmayan yollar ile içerisindeki bütün spor müsabakalarının takip edildiği bu platformlardan birisi de Selçuksports’dur. Selçuksports özellikle geçtiğimiz yıl oldukça popüler hale gelen ve yasal olmayan bir canlı yayın sitesidir. Ayrıca bir çok kez mahkeme tarafından web sitelerine erişim engeli getirilmiştir.

Selçuksports Nedir?

Selçuksports, içerisinde futbol başta olmak üzere basketbol, su sporları, tenis ve daha birçok spor müsabakasının yayınlarını barındıran ve bu yayınları hak sahiplerinden izinsiz olarak ziyaretçileriyle buluşturan bir canlı yayın sitesidir. Yasal olmayan Selçuksports’a erişim engeli gelse de, sistem yöneticileri farklı siteler üzerinden yayınları paylaşmaya devam etmektedir.

Exxenbox Kapatıldı Mı? – Neden Açılmıyor?

Selçuksports Giriş Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar selçukspor tv giriş nasıl yapılır sorusuna yanıt aramaktadır. Selçuksports’a düzenli olarak her ay mahkeme kararıyla erişim engeli getirilir. Ancak yöneticiler site hostlarında değişiklikler yaparak yayınları paylaşmaya devam etmektedir. Selcuksports sürekli olarak link değiştirerek yayın yapmaktadır.

Selçuksports, sosyal medya hesapları kapatılmıştır. Bu sebeple farklı bir platformdan Selçuksports yöneticileriyle iletişim kurmanız mümkün olmayacaktır.

  • Twitter da güncel yayın adresleri takip edebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz yasal yollardan yayınları izlemenizdir.

SelçuksportsHD Twitter Adresi Kapandı mı?

Selçuksports yöneticileri ziyaretçileriyle twitter adresleri üzerinden iletişim kuruyordu. Ancak geçtiğimiz ay bu sayfaya erişim engeli getirildi. Ve Selçuksports yöneticileri de sosyal medya hesaplarını askıya alarak kapattı. Sosyal medya uygulamalarında güncel olarak yer alan ve Selçuksports adıyla paylaşım yapan hesapların, sistem yöneticileriyle bir ilişkisi yoktur.

IPTV Kullanmak Suç Mu? – İp Tv İçin İnternet Gerekli Mi?

Selçuksports Uygulama İndir

Selçuksports sitesinin ayrıca mobil cihazlarda kullanılabilecek bir apk’sıda mevcuttur. Ancak bu uygulama yalnızca android cihazlarda çalışmaktadır. Bilmediğiniz uygulamaları kesinlikle indirmeyin! Kişisel bilgileriniz ve bir çok şifre bilgileriniz ele geçirebilir.

  • Selçuksports Twitter üzerinden @selcuksporttshd eğlenceli içerikleri ve spor gündemlerini inceleyebilirsiniz.

İllegal, yasal olmayan yollardan yayınlar izlemek suç teşkil etmektedir. Yeniteknoloji.com olarak yasal yollardan legal web sitelerinden izlemenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.