Teknoloji Haberleri
Trend

Taşınabilir İnternet Fiyatları 2022

Taşınabilir İnternet fiyatları 2022; Türk Telekom taşınabilir internet, Vodafone taşınabilir internet ve Turkcell aracılığıyla müşterilerine sunduğu taşınabilir Wi-Fi İnternet ile müşteriler artık internete evlerinden, işyerlerinden, yazlık evlerinden ve diğer tüm yaşam alanlarından erişebilecekler.


Taşınabilir internet son zamanlarda oldukça ilgi görüyor ve son derece ekonomik bir fiyata satılıyor. İnternet modeminizi evde, işte, seyahatte veya tatilde yanınızda taşımak ve internete her yerden özgürce erişmek istiyorsanız Redbox veya Superbox taşınabilir Wİ-Fİ seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

taşınabilir i̇nternet fiyatları
Taşınabilir İnternet Fiyatları 2022

Vodafone Taşınabilir İnternet: Redbox


Taşınabilir Wİ-Fİ İnternet fiyatları 2022 yılı kapsamında Redbox taşınabilir Wİ-Fİ; 4.5G ağı olan her yer için uygundur. Vodafone’un lansmanını yaptığı Redbox ile müşterilerine fiber optik internet hızlarında kaliteli bir internet deneyimi yaşatıyor, internete hem evde hem de iş yerinde bağlanabiliyorsunuz. İnternet altyapısının olmadığı bir yerde yaşıyor olsanız bile, yine de bir Redbox cihazı üzerinden İnternet’e erişebilirsiniz.


Vodafone taşınabilir internet fiyatları 2022 yılında Wİ-Fİ başvurusu yaptığınızda en fazla 2 gün içerisinde evinize internet kurabilirsiniz, bu sayede internet kurulumu için birkaç gün beklemenize gerek kalmaz. Vodafone Redbox aboneliği başlattığınızda, Redbox müşterilerinin sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.


Seyahat, alışveriş, yemek ve eğlence gibi birçok alanda Redbox indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Vodafone Redbox’a abone olduktan sonra hediye olarak 24 ay geçerli Vodafone TV hoş geldin paketine de sahip olabilirsiniz. Üstelik Vodafone müşteri hizmetlerini aradığınızda müşteri temsilcisine diğer müşterilere göre daha hızlı yani birkaç dakika beklemeden bağlanabilirsiniz.

Vodafone Taşınabilir İnternet Fiyatı

Vodafone Redbox 150 GB24 Ay sözüne göre129,90 TL/Ay
Vodafone Redbox 300 GB 24 Ay sözüne göre 189,90 TL/Ay
Vodafone Redbox 400 GB 24 Ay sözüne göre 239.90 TL/Ay
Vodafone Redbox Fiyatı

Türk Telekom Taşınabilir İnternet: Evimin Mobil Wİ-Fİ Tarifesi


Türk Telekom’un taşınabilir interneti “Evim Mobil Wİ-Fİ” sayesinde cep telefonunuzdan, tabletinizden, TV’nizden yani evinizdeki birden fazla cihazdan internete özgürce bağlanabilirsiniz. Taşınabilir internet fiyatları 2022 yılı ile birlikte evinizdeki farklı odalarda ve farklı cihazlarda internete kesintisiz ve hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. 10GB, 20GB, 50GB veya 100GB içeren paketlerden birini satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Taşınabilir İnternet


Türk Telekom Taşınabilir İnternet müşterileri, Türk Telekom Wİ-Fİ hizmetini kullanmaya başladıkları takdirde, evlerinden, işyerlerinden, memleketlerinden ve yazlıklarının yanı sıra kafelerden, restoranlardan, havalimanlarından ve aklınıza gelebilecek her yerden internete erişebilirler. Üstelik müşterinin herhangi bir modem yani ekipman satın almasına da gerek kalmıyor.


Müşteriler internet bağlantısının bulunduğu tüm cihazlardan Türk Telekom’un Wİ-Fİ ağına bağlanarak internete kolayca erişim sağlayabilirler. Taşınabilir Wİ-Fİ internet fiyatları ile internete her yerden erişmek isteyen müşterilerin, akıllı telefon, bilgisayar veya tabletlerinin kablosuz internet işlevini etkinleştirmeleri ve ardından Türk Telekom’un Wİ-Fİ ağına bağlanmaları yeterlidir. Bu taşınabilir internet hizmetinden Türk Telekom müşterisi olan kişiler de olmayan başka operatör kullanıcıları da yararlanabilir.

Türk Telekom Taşınabilir İnternet Fiyatı

MOBİL WİFİTAAHHÜTLÜ FİYAT ANLAŞMASITAAHHÜTSÜZ FİYAT
Evimde Mobil Wifi 10 GB19,3829,58₺
Evimde Mobil Wifi 20 GB29,5839,78₺
Evimde Mobil Wifi 50GB65,27₺85,67₺
Evimde Mobil Wifi 100 GB137,69₺168,29₺
Evimde Mobil Wifi Modemli 10 GB46,44₺49,98₺
Evimde Mobil Wifi Modemli 20 GB60,72₺64,25₺
Evimde Mobil Wifi Modemli 50 GB100,49₺104,03₺
Evimde Mobil Wifi Modemli 100 GB156,59₺170,33₺
Türk Telekom Taşınabilir İnternet Fiyatı

Turknet Taşınabilir Wİ-Fİ Yaz İnternet Paketi


Turknet’in başlattığı bu kampanyaya göre Türk Net müşterileri, tatillerde veya yaz aylarında vakit geçirirken internete kesintisiz erişebiliyor. Turknet yaz İnternet hizmeti taahhütsüz satın alınabildiğinden, müşteriler herhangi bir taahhüt ücreti ödemeden diledikleri zaman etkinlikten çekilebilir. Ayrıca internete çok hızlı bağlanabiliyorlar. Memleketinize ya da yazlık eve gittiğinizde birkaç ay daha internet kullanmanız gerekiyorsa, Türkçe İnternet yaz paketini değerlendirebilirsiniz.

Turknet Taşınabilir İnternet Fiyatı Ne Kadar?

Turknet yaptığı güzel kampanyalar haricinde, makul bir fiyatta ile müşterilerini memnun ediyor. Turknet taşınabilir interneti bizlere 85 TL’den sunuyor.

Turkcell Taşınabilir Mobil Wİ-Fİ Fiyatı


Tüm mobil Wİ-Fİ internet paketlerinden sadece Turkcell bireysel faturalı müşteriler yararlanabilir. Yani kurumsal Turkcell faturalı hattı veya Turkcell bireysel ön ödemeli hattı olan diğer GSM operatörlerinin üyeleri yani Hazır Kart kullanıcıları, mobil Wİ-Fİ paketlerinden satın alamazlar.


Mobil Wİ-Fİ Tarifeleri İle İnternetiniz Yanınızda!


Evinizde her yerden internete bağlanmak için mobil Wİ-Fİ tarifelerinden faydalanabilir, çok düşük fiyatlarla internete dilediğiniz zaman bilgisayar, tablet, cep telefonu veya birden fazla cihazınızdan erişebilirsiniz. Taşınabilir Wİ-Fİ internet fiyatları kullandığınızda İnternet kullanım hakkınız tarifeniz dâhilinde tükenirse, başka paketiniz yoksa fatura dönemi sonuna kadar İnternet erişiminiz durdurulur ve herhangi bir ek ücret alınmaz.

Turkcell Taşınabilir İnternet Superbox Fiyatı

Paket İsmiKota Kapasitesi SpeedÜcret
Superbox 150 GB 4.5G İnternet150 GB4.5G Speed₺159,90
Superbox 200 GB 4.5G İnternet200 GB4.5G Speed ₺199,90
Superbox Fırsat 10 Mbps İnternetSınırsızMax. 10 Mbps’ye Kadar₺199,90
Superbox Fırsat 20 Mbps İnternetSınırsızMax. 20 Mbps’ye Kadar₺299,90
Turkcell Taşınabilir İnternet Superbox Fiyatı

Turkcell VINN Taşınabilir Cihaz Wifi Fiyatı 2022

Turkcell VINN taşınması ve kullanışı bir o kadar kolaydır, fakat VINN kullanabilmeniz için mutlaka yanınızda bir dizüstü bilgisayarınızın olması gerekiyor.

Turkcel VINN ile sıkıntısız bir şekilde her yerden internete bağlanabilirsiniz. Güncel fiyat listesini aşağıda sizinle paylaşıyorum;

VINN Wifi(MW40V1);

  • 36 ay varan taksitle aylık 20.7 TL
  • 24 ay taksitle aylık 26 TL
  • 12 ay taksitle aylık 43.2 TL

VINN Wifi(E5576);

  • 36 ay varan taksitle aylık 14.6 TL
  • 24 ay varan taksitle aylık 18,3 TL
  • 12 ay varan taksitle aylık 30,4 TL

VINN Wifi Turbo(MW70VK);

  • 36 varan taksitle aylık 24.1 TL
  • 24 ay varan taksitle aylık 30,6 TL
  • 12 ay varan taksitle aylık 51.5 TL

Taahhütsüz Taşınabilir İnternet Nereden Alabilirim?

Taşınabilir İnternet fiyatları 2022 yılında birçok kişi, aktif çekimin her alanında kullanılan taşınabilir interneti sever. Araştırmalarımıza göre en iyi avantajı Taahhütsüz taşınabilir internet olarak Vodafone taahhüt gerektirmeden her yere taşınabilmesi, basit ve avantajlı kullanım sağlıyor. Bunun için size uygun olan tarifeleri seçmeniz yeterli olacaktır.

Taşınabilir internet sizlerde kullanıyorsanız eğer, yorumlarda hangi internetin daha iyi fiyat/performans gösterdiğini lütfen bizlere belirtin, diğer okuyucularımızda faydalanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.