Kripto Para Geleceği

Terra Luna Fiyat Tahmini 2022 | LUNA Coin Geleceği

Kripto varlıklarına yatırım yapanların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Ancak gösterilen talebin artması Bitcoin ve alt coinlerde dengesiz bir grafiğin ortaya çıkmasına sebep oldu. Hafta içerisinde piyasalarda yaşanan hızlı düşüş ise en çok Terra Luna’yı etkilemiş durumda. Yaşanan düşüşle birlikte Luna bir haftalık süreçte yüzde 90 değer kaybetti.

Terra Coin Nedir?

Luna, Terraform Labs ortaklığı ile 2018 yılında piyasaya sunulan Terra blok zincirinde yer kazanan yerel bir iconu temsil etmektedir. Blok zincirinde Terra USD ve Terra KRW gibi sabit fiyatlı yatırım fonları yer alıyor.

Luna piyasalarda Terra adı verilen para biriminin fiyatlarını dengelemek amacıyla kurulmuştur. Aynı zamanda hisse kanıtı konsensüs protokolünün güçlendirilmesine katkı sunan Luna, piyasalarda sergilediği grafikle kısa süre içerisinde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Terra Luna Coin Kaç TL?

Terra Luna, bir haftalık süreçte yüzde 90 değer kaybetti. Luna’nın piyasalardaki güncel işlem değeri ise şu şekilde:

  • 0,0029 TL
  • 0,00010 USDT

Terra Luna Coin Neden Düşüyor?

Birçok piyasa yorumcusu tarafından kısa süre içerisinde piyasalardaki işlem değerinin 100 dolar bandını geçeceği tahmin edilen Terra Luna Coin, yaşadığı hızlı düşüşle birlikte yatırımcılarını bir hayli endişelendirdi. Kripto varlıkları arasında en sert düşüşü yaşayan Luna Coin, likidite sorunu sebebiyle hızlı bir şekilde düşüş yaşayarak yüzde 90 değer kaybetti.

Yatırımcılarsa yaşanan düşüşle birlikte varlıklarını güvenceye alabilmek için çıkış yapmaya başladı. Bu süreçte milyonlarca yatırımcısını kaybeden Terra Coin’in, sabit fiyatlarında da çakılmalar gerçekleştirdi. Terraform Labs Kurucusu Do Kwon, yaşanan olayları “Çok üzgünüm” ifadeleriyle nitelendirdi.

Luna Coin Yükselir mi?

Luna Coin yatırımcıları birimin yeniden eski değerlerine ulaşıp ulaşmayacağını merak ediyor. Bir haftalık süreç içerisinde hızlı bir şekilde değer kaybeden Luna’nın, eski değerlerine ulaşması kısa süre içerisinde mümkün görülmüyor. Ancak Luna’nın geçmişindeki hızlı yükselişleri yatırımcıları cezbedecek ölçüde. Fiyatları bir hayli düşen kripto varlığın bu süreç içerisinde yeni yatırımcılar kazanacağına da kesin gözüyle bakılıyor.

Luna Coin Geleceği 2022

Yüzde 90’ın üzerinde değer kaybeden Luna’nın gelecek süreçte nasıl bir grafik sergileyeceği merak ediliyor. Eski değerlerine önümüzdeki bir yıllık süreçte ulaşması mümkün görülmeyen Luna, düşük fiyatlardan yeni yatırımcılar kazanmaya devam ediyor. Luna Coin’in projeleriyle birlikte uzun dönemdeki planı ise 100 dolar bandına ulaşmak. Ancak bu amaca ne zaman ulaşılabileceği bilinmiyor.

Shiryo Coin Nedir? Shiryo Coin Geleceği ve Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.