Turkcell
Trend

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021 (Güncel Kampanyalar)

TURKCELL BEDAVA İNTERNET

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021 Her yıl olduğu gibi bu yılda müşterilerini hediye yağmuruna tutan Turkcell’in güncel olan tüm kampanyalarını listeledik. Böylece Turkcell müşterilerinin araştırdığı tüm kampanyalara tek bir noktadan ulaşabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2021 ‘in diğer yıllardan farkıysa daha fazla kampanyaya olanak sağlaması.

Geçtiğimiz sene tüm dünyayı saran salgın sebebiyle müşterilerinin evde kalıp toplum sağlığını korumalarını isteyen Turkcell, avantajı bol onlarca kampanya oluşturdu. Öyleki Turkcell bedava internet istiyorum diyen müşterilerine, sınırsız paketler sundu.

Köşemizde Turkcell’in müşterilerine yarattığı ayrıcalıklı dünyaya yönelik kapsamlı bilgilendirme edinebileceksiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2021

Müşterilerine bu yıl da çeşitli fırsatlar sunan operatör, bedava internet kazanmak isteyen müşterilerine paylaşıma sunduğu çeşitli uygulamalarla imkan tanıyor.

Turkcell bedava internet fırsatları her geçen gün yenileniyor. Operatör hattına bedava internet yüklemek isteyen müşterilerine şu uygulamaları öneriyor:

  • BİP
  • Salla Kazan
  • Bizce
  • Hediye Havuzu
  • Hediye Yarışı
  • Dergilik
  • Dijital Operatör

Operatör hattına Bol GB yüklemek isteyen müşterilerine listelenen uygulamalarla fırsatlar sunuyor. Turkcell müşterileri uygulamaları her hafta kullanarak fırsatlardan faydalanabilecek.

Turkcell Oluşturduğu avantajı bol paketlerle de müşterilerine bedava internet fırsatı sunuyor.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2021

Turkcell müşterilerinin en çok merak ettiği sorulardan birisi olan Turkcell bedava internet nasıl yapılır? sorusuna yanıt niteliği taşıyan paketleri listeledik. Her paket için ayrı bir kriter arayan Turkcell’in paketlerini inceleyerek hattınıza uygun olana katılmalısınız.

Listelenen paketler arasında aylık internet ve haftalık internet  fırsatları mevcut. Aylık internet fırsatlarından yararlanmak isteyen Turkcell müşterileri 1 aylık süre içerisinde internet paketlerinden yararlanabilecek. Haftalık internet paketlerini değerlendirmek isteyenler ise 7 gün bedava internet kullanabilecek.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet10 GB Bedava İnternet
Turkcell Salla Kazan Bedava Dakika1000 DK Bedava Konuşma
Turkcell Bedava İnternet Bedava Dakika

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell müşterilerine bedava internet kazandıran uygulamalar arasındaki Dijital Operatör uygulamasında Salla Kazan kısmından internet kazanabilmek mümkün.

Salla Kazan’da internet kazanmak isteyen Turkcell müşterileri uygulamadan menülere erişmeli, sonrasında Salla Kazan bölümüne giriş yapmalı. Salla Kazan bölümünde ekranda yazılı eylemi gerçekleştirerek telefonunu sallayan Turkcell müşterileri çeşitli fırsatların sunulduğu uygulamadan internet kazanma şansı yakalayabilecek.

Salla Kazan’la 10 GB ‘a varan internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik uygulama haftalık olarak yapılabiliyor. Turkcell müşterileri her hafta Salla Kazan yöntemiyle internet başta olmak üzere pek çok fırsattan yararlanabiliyor. Salla Kazan’la internet paketi kazanan Turkcell müşterileri haftalık 10 GB internet kullanabiliyor.

BİP Bedava 1 GB İnternet

Turkcell’in bedava internet fırsatı sunduğu diğer bir uygulama ise BİP. BİP’de bedava internet nasıl yapılır? sorusuna yanıt arayan Turkcell müşterilerinin yapması gereken tek şey BİP uygulamasını Google Play veya APP Store üzerinden indirmek. Uygulamayı indirdikten sonra 1 GB bedava internet kazanmak mümkün.

Bip Bedava 1 GBBip Uygulamasını Play store App veya Store İndirin
Bip Bedava İnternet

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

BİP uygulaması içerisinde yer alan Sürpriz Nokta oyunu ile internet kazanmak mümkün. Turkcell’in bedava internet fırsatları arasında yer edinen Sürpriz Nokta oyununa BİP üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Sürpriz Nokta hesabını BİP üzerinden arayarak, oyuna katılabilir ve bedava internetinde yer aldığı çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in müşterilerine bedava internet kazanma olanağı tanıdığı diğer bir uygulamaysa yerli arama motorumuz Yaani. Uygulamayı Google Play ya da APP Store üzerinden indiren Turkcell müşterileri uygulama üzerinden haftalık yapacakları aramalar ile fırsatlardan yararlanabilecek. Uygulama kapsamında haftalık 2GB bedava internet kazanmak mümkün.

Yaani Bedava 2 GB KampanyasıYaani Uygulamasını Play store veya App Store İndirin
Yaani Bedava İnternet
turkcell yani bedava internet
turkcell yani bedava internet kampanyası

Turkcell GNÇ Bedava İnternet

Operatörün müşterilerine sunduğu fırsatlar bunlarla da sınırlı değil. Turkcell’in 26 yaş altı gençlere özel olarak çıkardığı hat olan Turkcell GNÇ’lilere özel fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. Turkcell GNÇ’li olan müşteriler 30 lira ve üzerindeki ilk yüklemelerinde aylık 1 GB bedava internet kazanacak. GNÇ’li olmak isteyen Turkcell müşterilerinde aranan tek şart ise 26 yaş ve altında olunması.

GNÇ 1 GB Bedava İnternet 30 Lira yüklemelerinde 1 GB Hediye
GNÇ Çatlat Hediyeni KapGNÇ Uygulamasını Play store veya App Store İndirin Çatlatıkça Kazanın
GNÇ Bedava İnternet
yeni proje 4
turkcell gnç bedava i̇nternet

Turkcell Kim 1 GB İster?

BİP uygulaması içerisindeki oyuna katılan Turkcell müşterileri her doğru yanıtladıkları soru için GB veya MB internet kazanabilecek. Her gün oynayabileceğiniz oyundaki tüm soruları doğru yanıtlarsanız 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için tüm soruları doğru yanıtlamanıza da gerek yok. Bilemediğiniz sorudan sonra çekilip, kazanabildiğiniz kadar MB ile oyundan ayrılabilirsiniz.

Hattını Turkcell’e Taşıyanlara Fırsatlar

Hattını Turkcell’e taşıyan veya yeni hat alarak Turkcell müşterisi olanlara da fırsatlar sunuluyor. Hat ile birlikte sunulan çeşitli fırsatlara ek olarak operatör yeni müşterilerine 5 GB Hediye İnternet veriyor. 5 GB Bedava İnternet kazanmak isteyen diğer operatör müşterileri hatlarını Turkcell’e taşıyarak onlarca fırsattan yararlanabilir.

Turkcell Bizce Kampanyası

Turkcell’in kadın istihdam oranını arttırmayı hedeflediği Bizce uygulamasıyla da hem mesleki eğitim alabilmek hem de bedava internet kazanmak mümkün. Operatörün kadınlara yönelik olarak sunduğu Bizce uygulamasına her gün giriş yaparak kupon biriktirebilir, her giriş yaptığınızda kazandığınız kuponları biriktirerek de bedava GB internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca diğer yeni kampanyalardan haberdar olmak için bu adrese gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.