Turkcell

Turkcell Bedava Sınırsız Dakika 2022

Turkcell Bedava Sınırsız Dakika Yapma

Turkcell Bedava Sınırsız Dakika 2022 Sunduğu sayısız kampanya ve fırsatla en çok müşteriye sahip olan Türkiye’nin en büyük operatörü Turkcell her geçen gün büyümeye devam ediyor. Diğer operatörlerden farklı olarak uygun fiyatlarını değil, çekim gücünü ön plana çıkaran operatör, Türkiye’nin her yerinde sevdiklerinizle telefondan konuşabileceğinizi iddia ediyor.

Operatörün çekim gücü kalitesinden bahsetmesine ve fiyatlarından çok kalitesini ön plana çıkarmasına karşın sunduğu kampanya ve fırsatlarında oldukça dikkat çekici olduğu görülüyor. Diğer operatörlerle karşılaştırıldığında fiyat olarak hemen hemen aynı tutarlarda kampanyalar oluşturan operatörün, çekim kalitesi ise çok daha üst düzeyde olduğu belirtiliyor.


Köşemizde çekim kalitesi güçlü ve kampanyaları sayısız olan Turkcell Bedava Sınırsız Dakika 2022 fırsatlarından bahsettik. Sevdiklerinizle istediğiniz kadar konuşabileceğiniz, konuşurken dakika hesabı yapmayacağınız kampanya ve fırsatları derlediğimiz köşemizdeki avantajları inceleyelim.

Turkcell “Salla Kazan” Bedava Dakika Kampanyası

Turkcell müşterilerinin kullanımına sunduğu Hesabım uygulamasıyla müşterilerine bedava internet ve bedava dakika fırsatları yaratıyor. Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? sorusunu yönelten kişilerin uğrak noktası olan Hesabım uygulamasında yer alan Salla Kazan kısmından her hafta sayısız kampanya ve fırsattan yararlanabilirsiniz.

 • Salla Kazan yöntemiyle bedava sınırsız dakika kazanmak ve bedava internet kazanmak mümkün. Turkcell müşterileri bedava dakika yapmak için Salla Kazan uygulamasını indirip ve diğer adımları takip ederek telefonu sallamalı.
 • Sonrasında ekrana gelecek sarı kutunun açılmasıyla şansa bağlı olarak çıkacak fırsatlardan Turkcell müşteri her hafta yararlanabilecek. Her hafta Salla Kazan yöntemiyle sayısız fırsattan yararlanabilir, bedava dakika yapabilir ve bedava internet kazanabilirsiniz.
 • Ayrıca Salla Kazan kısmında yalnızca bedava internet ve bedava dakika fırsatları bulunmuyor. Turkcell’in anlaşmalı olduğu yüzlerce markadan ve Turkcell’in alışveriş dünyasından indirimler kazanabiliyorsunuz.

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası

Yine Hesabım uygulaması içerisinde yer alan Hediye Havuzu kısmından sayısız fırsattan yararlanabilirsiniz. Hesabım uygulamasındaki menü içerisinden Hediye Havuzu kısmına katılım sağlayarak, ilgili görevleri tamamlayan Turkcell müşterileri bedava dakika fırsatı başta olmak üzere pek çok avantaj ve kampanyadan yararlanabilecek.

Turkcell Sms Göndererek Bedava Dakika Kazanmak

Sayısız fırsat ve kampanyası bulunan Türkiye’nin en büyük operatör şirketi Turkcell, müşterilerinin sevdikleriyle diledikleri kadar konuşmaları için çeşitli kampanyalar oluşturmuş durumda. Hesabım ve BİP uygulamaları üzerinden katılabileceğiniz kampanyaların yanı sıra SMS göndererek de kolayca katılım sağlayabileceğiniz kampanyalar bulunuyor.

Dakika hesabı yapmadan saatlerce sevdiklerinizle konuşabilmeniz için avantajlı içeriklerini paylaşan Turkcell’in yaptığı duyuruya göre şunları yapın;

 • SURPRİZ yazıp
 • 2222’ye kısa mesaj gönder
 • Turkcell müşterileri sürpriz hediyeler kazanabilecek.

SMS gönderen müşteriler hediye dakika kazanma fırsatı yakalayacak. Kısa mesaj gönderildikten sonra Turkcell’den gelecek bilgi mesajı beklenmeli. Mesajı gönderen Turkcell müşterileri, operatörün yapacağı bilgi mesajında ne kadar dakika kazandıklarını öğrenebilecek. Turkcell bedava dakika yapmak’de bu kadar kolay.

Ayrıca Turkcell müşterileri şunları yaparak bedava dakika sahibi olabilir;

 • GELDK yazarak
 • 2222’ye kısa mesaj gönder

Başka bir kampanya kapsamından da hediye dakika kazanma fırsatı yakalayacak. Turkcell’in müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı dünyada kolayca hediye dakika kazanabilir ve sevdiklerinizle dakika hesabı yapmadan rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Turkcell Bedava Sınırsız Dakika 2022

Çekim kalitesini ön planda tutan dev operatör müşterilerinin sevdikleriyle rahatlıkla konuşabilmeleri için sayısız kampanya ve içerik oluşturmuş durumda. Hesabım ve BİP uygulamaları üzerinden kolayca erişebileceğiniz kampanyalara katılım sağlamanız durumunda anında bedava dakika kazanabileceksiniz. Turcell sınırsız dakika yapmak isteyen Turkcell müşterileri BİP ve Hesabım uygulamalarını Google Play ve APP Store üzerinden indirmeli ve ilgili adımları izlemeliler. Ayrıca bazı kampanyalara SMS göndererek katılım sağlamak da mümkün.

Turkcell BİP Bedava Konuşma Paketleri

 • Turkcell müşterileri bedava dakika kazanmak için BİP uygulamasına giriş yapmalılar.
 • Uygulama üzerinden sevdikleriyle görüşme sağlayan kişilere sürpriz hediyeler sunan Turkcell, ayrıca BİP üzerinden sevdikleriyle görüşme sağlayan kişilere her 100 dakika için 1 lira gibi uygun fiyatlı tarifeler uygulamakta.
 • 100 dakikaya 1 lira kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell müşterileri BİP yazıp boşluk bırakıp 100DK yazarak 2200’a kısa mesaj göndermeli.

Turkcell’in müşterileri için sayısız fırsat sunduğu BİP uygulamasında bedava konuşma paketi bununla da sınırlı değil. Uygulamanın keşfet kısmında yer alan adımları takip ederek bedava dakika kazanabilir ve bedava internet yapabilirsiniz.

Turkcell BİP uygulamasını ilk kez indiren müşterilerine her yöne bedava 500 dakika fırsatı sunuyor. Her yöne bedava konuşma paketi arayan Turkcell müşterileri henüz indirmedilerse BİP uygulamasını indirerek kampanyaya katılım sağlayabilir. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin yalnızca BİP uygulamasını indirmeleri yeterli oluyor. Ancak kampanyaya katılım için aranan tek şart BİP uygulamasının ilk kez indiriliyor olması gerekiyor.

Turkcellilere Sınırsız Dakika Paketi

Turkcell faturasız hat sahipleri her ay 35 lira ve üzeri yüklemelerinde 30 gün geçerli hafta sonları sınırsız konuşma paketi kazanabiliyor. Ancak paket yalnızca Turkcell müşterilerinin birbirleriyle olan konuşmaları için geçerli kılınıyor. Sınırsız konuşma paketi yapmak isteyen Turkcell faturasız hat sahipleri her ay içerisinde 35 lira ve üzeri yükleme yapmalılar.

TURKCELL BEDAVA KONUŞMA PAKETİ YAPMA HİLESİ 2022

Hesabım ve BİP uygulamalarıyla müşterilerine sayısız fırsat ve kampanya üreten Turkcell’in, bedava konuşma paketi 2022 fırsatları güncel olarak bunlarla sınırlı. Turkcell müşterileri ilgili kampanya ve fırsatların dışında herhangi bir yöntemle bedava konuşma paketi yapamaz. Bu sebeple internet aramalarında yer alan yanlış bilgilere itibar edilmemelidir. Dev operatörün bu konuda herhangi bir açığı bulunmamaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.