Teknoloji Haberleri

Ücretsiz Windows 10 Pro Etkinleştirme

Windows tüm dünya genelinde en sık kullanılan işletim sistemidir. Bu sistemin pek çok farklı sürümü vardır. Her geçen gün güncellenmeye ve kendini yenilemeye devam ediyor. Böylelikle daha da güçlü hale geliyor. Bu anlamda pek çok kişi ücretsiz şekilde Windows 10 Pro etkinleştirme yöntemini merak ediyor. Bu yöntem sayesinde pek çok insan işletim sistemini ücretsiz şekilde iyileştiriyor.

Windows kod fiyatları Türkiye kurundan dolayı yüksek maliyetli olabiliyor. Bu yüzden de pek çok kullanıcı ücretsiz kodlardan yararlanmak istiyor. Paylaşılan ücretsiz kodlar sayesinde sol alt köşede “Windows etkin değil” uyarısı kalkar. Ayrıca pek çok özellik sınırsız kullanıma açılır.

Windows 10 Pro Key Nedir

Windows 10 Pro Key lisanstır. Bu lisans kodu ile Windows işletim sistemlerinde iyileştirme yapılır. Bu kod ücretsiz şekilde alınabilir. Bu sayede lisans işlemlerinde ek masraf ödenmesine gerek kalmaz. Windows 10 Pro Key işletim sistemini kullanan kişiler 25 harf ve sayı karışımından oluşan kodları sisteme tanımlayarak geliştirme yapılabilir.

Windows 10 Pro Key Ücretsiz Olarak Nereden Alınır

Ücretsiz şekilde Windows 10 Pro Key kodları almak için site üzerinden almak mümkündür. Normalde maliyeti yüksek olan bu kodlar site sayesinde ücretsiz şekilde alınabiliyor. Böylelikle sistem kodu için bedel ödenmek zorunda kalınmıyor.

Ücretsiz Windows 10 Pro Key Listesi

Ücretsiz Windows 10 Pro Key listesi, işletim sistemini ücretsiz şekilde yükseltmek isteyen kişilerin kullanımına sunuluyor. Bu kodlar sayesinde lisans ücreti ödemeden, kullanılan işletim sisteminin yükselmesi sağlanır.

Bu işletim kodlarını öğrendikten sonra bilgisayar üzerinden belirli adımlar izlenerek işlem tamamlanır.

Öncelikle Win 10 Pro Key listesinden kodlar kopyalama yapılır. Daha sonra bilgisayarın ayarlar kısmına gidilir. Bu kısımda güncelleme ve güvenlik paneline gidilir. Bu kısımda çıkan etkinleştirme butonuna basılır. Etkinleştirme kısmının altında bulunan “bir ürün anahtarı girin” adındaki kısma erişilir. Daha önceden kopyalanmış olan 25 haneli kod bu kısma yapıştırılır. Bu işlemin ardından sonraki butonu ile birlikte işlemler tamamlanır.

  • Windows 10 Pro anahtarı key: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
  • Windows 10 Pro anahtarı key: NRG8B-VKK3Q-CXVCJ-9G2XF-6Q84J
  • Windows 10 Pro anahtarı key: 9FNHH-K3HBT-3W4TD-6383H-6XYWF
  • Windows 10 Pro anahtarı key: 6TP4R-GNPTD-KYYHQ-7B7DP-J447Y
  • Windows 10 ev home key: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
  • Windows 10 ev home key: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM

Bu Yazıda İlginizi Çekebilir: Bedava Google Play Kodu 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.