EkonomiKampanyalar

Vakıfbank’tan 90 bin liraya otomobil sahibi olma fırsatı!

Birçok banka gibi Vakıfbank’ta borcunu ödeyemeyen müşterilerinin mülklerini ilan sayfalarında satışa sunuyor. Başta gayrimenkul ve arsa gibi mülklerin yer aldığı satışlar kapsamında otomobiller de yer alıyor. Üstelik ikinci el otomobil fiyatlarının aksine Vakıfbank’ın ilan sayfasında oldukça uygun fiyata otomobil bulabilmek mümkün.

Teklif Usulüyle Satılıyor

Bankaların mülk satışları teklif usulüyle yapılıyor. İhaleye belirtilen süre içerisinde teminat bedelini yatıran herkes katılabiliyor. Açık arttırma yöntemiyle yapılan satış işleminde en son fiyatı veren kişi ilandaki mülkün sahibi oluyor. Öyle ki bazı ihalelere talep gösterilmiyor. Bu sebeple oldukça uygun fiyata ev veya otomobil satın alınabiliyor.

vakifbank otomobil ihale
Vakıfbank’tan 90 bin liraya otomobil

90 Bin Liraya Otomobil

Vakıfbank’ın mart ayı ilanları arasında yer bulan 2012 model Fiat Fiorino Cargo model araç 1.3 multijet motora sahip. Yakıt türü dizel olan otomobil, 1300 cc motor hacminde. Araç 224 bin 950 kilometre kat etmiş durumda. Ayrıca motor gücü de 75 Hp.

Nasıl Teklif Verilir?

Vakıfbank tarafından satışa sunulan aracın ihale başlangıç bedeli 90 bin lira. İhaleye katılmak isteyenler 4 bin 500 lira olarak belirtilen teminat bedelini Vakıfbank’a yatırmalıdır. Otomobili incelemek için Vakıfbank ile iletişim kurarak Ankara’daki merkez ofisini ziyaret edebilirsiniz.  

Ayrıca 90 bin liralık ücrete ek taksiti imkanı olup, olmadığı da merak ediliyor. Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada otomobil satışlarında taksit imkanının olmadığı ve yalnızca peşin fiyata satış yapılacağı belirtildi.

TEKLİF VERMEK VE İLANI İNCELEMEK İÇİN TIKLA

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.