Ekonomi

Ziraat Bankası Duyurdu: İnternetten Alışveriş Yapanlara Hediye TL!

Ziraat Bankasından Dev Kapmanya

Ziraat Bankası Duyurdu, salgın sebebiyle sosyal hayatın aksaması vatandaşı online alışverişlere yöneltti. Online alışverişlere olan talebin artması sebebiyle de bankalar müşterilerine bu yönde kampanyalar oluşturmaya başladı.

Bankaların duyurduğu kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Ziraat Bankası yaptığı açıklamada Bankkart sahiplerinin internetten yapacakları alışverişlerde hediye TL kazanacağını duyurdu. Kampanyaya katılım için son tarih 29 Kasım 2021 olarak belirtildi.

BANKKART SAHİPLERİ HEDİYE TL KAZANABİLECEK


Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası’nın, oluşturduğu kampanya kapsamında Bankkart sahipleri internetten yapacakları alışverişlerde hediye TL kazanabilecek. Bankkart sahipleri internet üzerinden yapacakları her 750 liralık alışverişte 30 Bankkart lira, her 1500 liralık alışverişte 50 Bankkart lira, her 2500 liralık alışverişte 75 Bankkart lira kazanma şansı yakalayacak. Kampanya kapsamında hediye edilecek tutarlar hesap sahiplerine 16 Aralık 2021’de yatırılacak. Kampanyaya son katılım tarihiyse 29 Kasım 2021 olarak açıklandı.

KAMPANYAYA KATILIM KOŞULLARI

  • Ziraat Bankası’nın oluşturduğu kampanyaya son katılım tarihi 29 Kasım 2021 olarak açıklandı.
  • Kampanyadan maksimum 75 Bankkart lira kazanılabilir.
  • Kampanyaya yalnızca Bireysel Bankkart sahibi müşteriler katılım sağlayabilir.
  • Kampanya süresi içerisinde yapılacak işlemlerde iade edilecek ürünlerde Bankkart Liralar geri alınacaktır. Müşterilerin hediye olarak kazandığı Bankkart Liralar iade edilecek ürünün tutarından daha az ise kalan tutar müşteriye borç olarak yansıtılacaktır.

BAŞVURULAR NEREYE YAPILIR?

Kampanyaya katılmak isteyen Bireysel Bankkart sahibi Ziraat Bankası müşterileri en yakın Ziraat Bankası şubesinden, Ziraat Bankası İnternet Şubesi üzerinden veya Ziraat Mobil Katılım uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilir.

Sizlere Ziraat Bankası Hediye TL konusunu anlattık diğer kampanyalardan haberdar olabilmek için lütfen bizi takip ediniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.